Hallo #replace#

0
0
0
0

Stucadoors- & Spuit- en Schilderbedrijf Aria

Profiel ingevuld

39%

Bedrijfsinformatie

KvK nummer 34191331
Oprichtingsjaar Onbekend
Bedrijfsvorm Onbekend
Lid van KlusVeiling sinds
Gecontroleerd vakman? Neen

Bedrijfsomschrijving

Met meer dan 27 jaar ervaring in alle verftechnieken kunt u bij Aria schilder terecht vooral uw schilderwerk. Aria schilders heeft diverse projecten uitgevoerd voor particulieren en ook voor bedrijven, zoals in het Slotervaart ziekenhuis, VU, OLVG, KPN winkels in heel Nederland, grote projecten in Purmerend, botenhuizen, Almere, Amsterdam Noord, Capelle aan de IJssel Maastricht en Valkenburg.

Wij staan garant voor een zeer goede kwaliteit tegen een scherpe prijs met 5 jaar garantie over alle mijnwerkzaamheid. Daarbij vinden wij een drietal zaken van het grootste belang. Allereerst een kwalitatieve uitvoering van uw verfproject. Alleen met goed onderhoud kan uw hout jaren mee en komt u niet voor onnodige kostbare renovaties te staan. Ten tweede staan wij voor zeer duidelijke afspraken over de duur van uw verfproject. En ten slotte zorgen wij er altijd voor dat u zo min mogelijk last heeft van het verfproject door altijd netjes op te ruimen en zo min mogelijk overlast te bezorgen.

Naast schilderwerk kunt u ook bij ons terecht voor spuiten, gipswanden, gips decoraties, stucwerk, slopen, timmeren en leggen, schuren en lakken van houten vloeren.

Graag doen wij u de volgende offerte voor uw schilderwerk:

Lees meer

Projecten

nog geen projecten toegevoegd

Beoordelingen & reviews

Nog geen beoordelingen

Diploma's, certificaten, cursussen, ...

Nog geen documenten toegevoegd

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

Contactgegevens

 • Stucadoors- & Spuit- en Schilderbedrijf Aria
 • De Hazelaar 5
 • 1115 BA Duivendrecht
 • Nederland

Bel deze vakman

 • 0655338571

Locatie op kaart

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

 

Algemeen

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
© 2013 - 2018 KlusVeiling.nl BV - Dev: Skylight