Hallo #replace#

0
0
0
0

Perfect home creations

Profiel ingevuld

39%

Bedrijfsinformatie

KvK nummer 62646265
Oprichtingsjaar Onbekend
Bedrijfsvorm Onbekend
Lid van KlusVeiling sinds
Gecontroleerd vakman? Neen

Bedrijfsomschrijving

Even voorstellen.

Klusbedrijf Perfect home creations,

Iedereen heeft vroeg of laat klussen te doen in huis. Klussen doen kost tijd, en dat is waar het vaak aan ontbreekt. Grote aannemers hebben daar vaak, net zoals u, ook geen tijd voor. Klusbedrijf Perfect home creations neemt u het werk graag uit handen voor een betaalbare prijs.

Werkwijze

We gaan graag met u aan tafel om uw wensen te bespreken en houden van een duidelijke aanpak met een goede planning. We zijn bekend met de nieuwste materialen en technieken. Uw wensen worden uitgevoerd en we adviseren direct mee. We leveren kwaliteit en maken duidelijke afspraken. Kortom, Perfect home creations is een bedrijf dat vakkundig en snel werkt en het werk pas oplevert als u 100% tevreden bent!

dus neem gerust even contact op met mij en ik kom vrijblijvend langs om uw wensen te bespreken en aan de hand daarvan kan ik een offerte maken.

Met vriendelijke groet

Perfect home creations

Lees meer

Projecten

nog geen projecten toegevoegd

Beoordelingen & reviews

Nog geen beoordelingen

Diploma's, certificaten, cursussen, ...

Nog geen documenten toegevoegd

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

Contactgegevens

 • Perfect home creations
 • asterdreef 4
 • 2285 KE Rijswijk
 • Nederland

Bel deze vakman

 • 0636594025

Locatie op kaart

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

 

Algemeen

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
© 2013 - 2018 KlusVeiling.nl BV - Dev: Skylight