Hallo #replace#

0
0
0
0

Houting Bouwservice

Profiel ingevuld

39%

Bedrijfsinformatie

KvK nummer 63972905
Oprichtingsjaar Onbekend
Bedrijfsvorm Onbekend
Lid van KlusVeiling sinds
Gecontroleerd vakman? Neen

Bedrijfsomschrijving

Heeft u (ver)bouwplannen? Wilt u bijvoorbeeld een dakkapel of een uitbouw realiseren? Dan heeft u in de meeste gevallen een vergunning nodig. Bij Houting Bouwservice kunt u tekeningen laten maken om de vergunning mee aan te vragen. Ook kunt u de tekening gebruiken voor de aannemer(s) om een prijs van te laten maken. Hier mee kunt u bij meerdere aannemers een offerte aanvragen waardoor u de goedkoopste kunt uitkiezen. U kunt hier dus geld mee besparen! Ook heb ik mijn tarief laag gehouden omdat ik nog studeer, daarom bespaart u ook nog flink op de teken/ontwerpkosten!

Lees meer

Projecten

nog geen projecten toegevoegd

Beoordelingen & reviews

Nog geen beoordelingen

Diploma's, certificaten, cursussen, ...

Nog geen documenten toegevoegd

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

Contactgegevens

 • Houting Bouwservice
 • teubenweg 19
 • 7256 AH Keijenborg
 • Nederland

Bel deze vakman

 • 0640960757

Locatie op kaart

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

 

Algemeen

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
© 2013 - 2018 KlusVeiling.nl BV - Dev: Skylight