Hallo #replace#

0
0
0
0
Logo_keon_dakwerk_bv

keon dakwerk b.v.

Profiel ingevuld

48%

Bedrijfsinformatie

KvK nummer 58067892
Oprichtingsjaar Onbekend
Bedrijfsvorm Onbekend
Lid van KlusVeiling sinds
Gecontroleerd vakman? Neen

Bedrijfsomschrijving

Keon Dakwerk B.V.

Voor al uw dak- en loodgietersonderhoud

Soms is er onderhoud aan uw huis nodig dat u graag aan een professional overlaat. Wij van Keon Dakwerk hebben als dak- en loodgietersbedrijf uit Rotterdam dergelijk onderhoud als onze core business. Met ons vakmanschap op het gebied van dak- en loodgietersonderhoud kunt u uw klus met een gerust hart aan ons overlaten. U kunt bij ons terecht voor onderhoud op het gebied van dak- en geveltechniek, loodgieterswerk, rioolwerkzaamheden en diverse aannemerswerkzaamheden.

Waarom Keon Dakwerk?

Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel. Zo laten wij ons niet verleiden tot het gebruiken van goedkoop materiaal, maar kiezen wij altijd voor duurzaam materiaal van topkwaliteit. Onze ervaring is dat dit zich zeker uitbetaalt voor onze klanten. Ook werken wij alleen maar met gecertificeerd personeel. Voor welke werkzaamheden u ons ook inhuurt, het personeel van ons dak- en loodgietersbedrijf uit Rotterdam beschikt altijd over de benodigde certificaten. Bij kwaliteit hoort volgens ons ook klantvriendelijkheid. Wij denken graag met u mee, laten altijd ons gezicht zien en nemen ook de kleinste klussen aan. Ook krijgt u 10 jaar garantie op de meeste werkzaamheden en hebt u de mogelijkheid om een verzekering af te sluiten voor maar liefst 20 jaar.

Lees meer

Projecten

nog geen projecten toegevoegd

Beoordelingen & reviews

Nog geen beoordelingen

Diploma's, certificaten, cursussen, ...

Nog geen documenten toegevoegd

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

Contactgegevens

 • keon dakwerk b.v.
 • klaasjezevensterstraat 149
 • 3193 TV Hoogvliet
 • Nederland

Bel deze vakman

 • 0610225004

Locatie op kaart

Ons team

Nog geen teamleden toegevoegd

 

Algemeen

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
© 2013 - 2018 KlusVeiling.nl BV - Dev: Skylight